כמה שווה
התמונה  אוסף המטבעות השטיח הפרסי כלי הכסף התכשיט
שלי?

להעריך שווי ללא שמאי
זה כמו לתבוע בלי עורך דין

חפצי ערך כגון תמונה, תכשיט, כלי כסף, אוסף מטבעות, שעון יוקרה, שטיחים וכיוב' יכולים להיות שווים הרבה כסף. כשמוכרים או קונים חפץ יקר כדאי לבדוק את השווי האמיתי שלו באופן מקצועי. כדי להימנע מהפסדים כואבים.

כמה שווה התמונה אוסף המטבעות השטיח הפרסי כלי הכסף התכשיט שלי?

להעריך שווי ללא שמאי זה כמו
לתבוע בלי עורך דין.

חפצי ערך כגון תמונה, תכשיט, כלי כסף, אוסף מטבעות, שעון יוקרה, שטיחים וכיוב' יכולים להיות שווים הרבה כסף. כשמוכרים או קונים חפץ יקר כדאי לבדוק את השווי האמיתי שלו באופן מקצועי. כדי להימנע מהפסדים כואבים.

אספן השקיע כסף רב בקניית תמונה לכאורה של האמן פייר אוגוסט רנואר אך כאשר ביקש למכור אותה התברר כי מדובר בפוסטר צבוע שהמסגרת שלו שווה יותר מהיצירה.

בהערכת תכולה שגרתית התגלה כי האבן ששובצה בטבעת של הגברת איננה יהלום. בזכות מכתב שקיבלה לאחר בדיקת מעבדה בגמולב, היא קיבלה מהחנות טבעת חדשה בשווי גבוה מהטבעת המקורית תוך התנצלות על הטעות שחלה זאת למרות שהטבעת נקנתה לפני מספר שנים.  

יורש קיבל אומדן לא מקצועי על עבודת אמנות של הציירת אנה טיכו לקראת מכירת התמונה ושמח מאוד כאשר נמכרה במחיר כמעט כפול מהאומדן זה, אלא שיצירה דומה נמכרה חודש קודם במחיר שהוא פי ארבע מהאומדן הראשוני שקיבל. כך שערכה האמיתי של התמונה היה גבוה בהרבה מהמחיר שבו היא נמכרה אך היורש אפילו לא היה מודע להפסד.

לא תרצו להיות בין אלה שחוסר הידע גורם להם להפסיד כסף.

יורם ברייר, המנהל המקצועי של חברת גמולב החברה הגדולה בארץ בתחום הערכת תכולה, המנכ״ל של חברת גמולב ירושלים ובעלים של גמולב פולוס המתמחה בהערכות פרטיות של חפצי ערך ואמנות. הוא שמאי וגמולוג בכיר, מומחה בינלאומי בהערכת אמנות ישראלית עם ניסיון של כ-40 שנה בתחום הערכות השווי. יורם העריך אלפי חפצים בשווי של כמה מיליארדי שקלים במצטבר. הערכות של יורם מקובלות כחוות דעת מקצועית בבתי משפט וגופי ציבור בארץ ובעולם.

מי זקוק להערכת שווי?

חלוקה בין יורשים

שווה לך לקבל הערכה מסודרת שתאפשר חלוקה מהירה, הוגנת ומקצועית כולל הכוונה למכירה ברווח מקסימלי.

ייעוץ לפני קנייה

ראית יצירה שמוצאת חן בעיניך ותרצה לדעת האם לקנות או לא, שווה להתייעץ עם שמאי מוסמך.

בעלי עסקים

אם יש לך יצירות אמנות, תכשיטים ודברי ערך כדאי לעשות הערכה לפני הצהרת הון כדי למנוע בעיות עם מס הכנסה בעתיד.

בעלי אוספים

המעוניינים למכור או להעריך את שווי הפריטים.

מעוניינים למכור

בעלי חפצים שמעלים אבק והגיע הזמן למכור שווה להתייעץ עם שמאי.

פנו עכשיו לשיחת אבחון לקבלת הערכה משמאי מוסמך!

דילוג לתוכן