עורכי דין

חברות שמאות עזבונות

שיתוף

מחפשים חברות שמאות עזבונות? רוצים לקבל הערכת שווי של מוצר מסוים ולא בטוחים אם אפשר להעריך אותו? מצאתם אצל ההורים חפצים ישנים ועתיקים ואתם לא בטוחים אם לזרוק או שמדובר באוצר?
חברות שמאות עזבונות, גמולב היא בדיוק החברה שתיתן לכם את המענה לו אתם זקוקים.

ראשית דבר, זה המקום להסביר שכל חברות שמאות עזבונות מציעה שירותים של הערכות שווי אך לא כל חברות שמאות עזבונות מעריכה כל מוצר. חברת גמולב  הנה אחת החברות הגדולות והמובילות בישראל אשר מציעה הערכות שווי למוצרים מסוגים שונים, החל מהערכה של מטבעות ישנים, שטיחים בעבודת יד, חפצי אמנות, כלי כסף, תכשיטים למיניהם ועוד.

החברה מחזיקה בצוות של מעריכים מקצועי ומיומן אשר מתמחה, כל אחד בתחומו, בהערכת שווי מקצועית של מוצרים מסוג מסוים.

לא עושים פשרות

בשונה מחברות שמאות רבות, חברת גמולב  מקפידה על העסקת אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים בלבד. החברה קבעה רף מקצועי נדרש כדי להיות חלק ממעריכי החברה ובהתאם, בין לקוחות החברה תוכלו למצוא את כל חברות הביטוח בישראל, כולל גופים ציבוריים ופרטיים רבים אשר סמוכים ובטוחים שזו החברה המקצועית והאמינה ביותר בתחומה.

חברות שמאות עזבונות גמולב  תשמח להעניק לכם שירות ראשוני חינם ללא שום עלות או התחייבות. תוכלו לקבל הערכת מחיר משוערכת מבלי להתחייב לתהליך שמאות ומבלי לשלם בעבורו. כאן תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש לכם כדי שתגיעו להערכת השווי המדויקת ביותר וכדי שתוכלו לעשות בה שימוש לטובת ממכר ורכש של חפצים שונים.

בין אם אתם רוצים למכור חפצים שקיבלתם או שמצאתם ובין אם עליכם להתחלק בחפצים שירשתם, כדאי שתקבלו הערכה מדויקת ונכונה, חברות שמאות עזבונות גמולב  תשמח לתת לכם הערכה מדויקת שכזו תוך איסוף כל המידע הנדרש לשם ביצוע ההערכה בכלים מקצועיים המצויים בידי צוות החברה המעריך.

לקביעת הערכה מלאו את הפרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

להמשך קריאה

ביטוח

חברות הביטוח אינן מפצות על נזקי מלחמה!

איך ניתן להערך כדי לקבל פיצוי במקרה של נזק לחפצים מיוחדים כתוצא ממלחמה? גם אם יש לכם ביטוח דירה ותכולה והיה אצלכם שמאי, הביטוח לא מכסה נזקי מלחמה וגם המדינה לא תכסה נזקים לחפצים יקרים כגון יצירות אמנות שעונים וחפצי ערך נוספים אם לא תערכו לכך מראש וכאן נסביר כיצד ועד כמה ניתן לבטח את החפצים המיוחדים.

קרא עוד »
מידע נוסף

הטיפ המנצח לעורכי דין שרוצים חיים קלים

איך להפוך את הליך חלוקת הרכוש לקל, מהיר ואובייקטיבי יותר, לחסוך ללקוחותיכם מחלוקות בתיקי גירושין או חלוקת ירושה?

עיינו במאמר שהכנו עבורכם על היתרונות של הערכת שווי לחלוקת רכוש. גלו כיצד הערכת שווי מקצועית יכולה לספק מענה אובייקטיבי, מדויק, יעיל, שקוף ומקצועי לאמדן שווי הנכסים, ולסייע לכל הצדדים להגיע להסכם הוגן והגון. לחצו על הקישור למטה כדי לקרוא את המאמר המלא

קרא עוד »
כמה שווה התמונה אוסף המטבעות השטיח הפרסי כלי הכסף התכשיט שלי?
להעריך שווי ללא שמאי זה כמו לתבוע בלי עורך דין.

חפצי ערך כגון תמונה, תכשיט, כלי כסף, אוסף מטבעות, שעון יוקרה, שטיחים וכיוב' יכולים להיות שווים הרבה כסף. כשמוכרים או קונים חפץ יקר כדאי לבדוק את השווי האמיתי שלו באופן מקצועי. כדי להימנע מהפסדים כואבים.
דילוג לתוכן