נזקים

ירידת ערך לאחר נזק

שיתוף

ירידת ערך לתמונות, פסלים, שטיחים וחפצי ערך שונים עלולה לקרות כתוצאה נזקים שונים. למשל נזקי שריפה, מים, שמש, נזקים שנגרמים בהובלה או אחסון בתנאים לא תקינים ועוד. על פי רוב, מגדירות חברות הביטוח את הנזק  בשיעור קבוע בשל הקושי בהערכת הנזק.

זה הוא תחום המומחיות, ביצענו הערכות ירידת הערך המסובכות ביותר שארעו בישראל בתחום האמנות והעתיקות. למשל: שריפה של אוסף יצירות אמנות גדול וחשוב , נזקי שיטפון ומים לשטיחים בעבודת יד. התמודדנו גם עם מקרים של נזקים במהלך הובלה של יצירות אמנות, עתיקות, שבר אשר נגרם לאבני חן , ליהלומים וירידת הערך שנוצרה כתוצאה מכך.

צרו איתנו קשר כאן או חייגו לטלפון 03-792-1662 ונשמח לסייע!

להמשך קריאה

ביטוח

חברות הביטוח אינן מפצות על נזקי מלחמה!

איך ניתן להערך כדי לקבל פיצוי במקרה של נזק לחפצים מיוחדים כתוצא ממלחמה? גם אם יש לכם ביטוח דירה ותכולה והיה אצלכם שמאי, הביטוח לא מכסה נזקי מלחמה וגם המדינה לא תכסה נזקים לחפצים יקרים כגון יצירות אמנות שעונים וחפצי ערך נוספים אם לא תערכו לכך מראש וכאן נסביר כיצד ועד כמה ניתן לבטח את החפצים המיוחדים.

קרא עוד »
מידע נוסף

הטיפ המנצח לעורכי דין שרוצים חיים קלים

איך להפוך את הליך חלוקת הרכוש לקל, מהיר ואובייקטיבי יותר, לחסוך ללקוחותיכם מחלוקות בתיקי גירושין או חלוקת ירושה?

עיינו במאמר שהכנו עבורכם על היתרונות של הערכת שווי לחלוקת רכוש. גלו כיצד הערכת שווי מקצועית יכולה לספק מענה אובייקטיבי, מדויק, יעיל, שקוף ומקצועי לאמדן שווי הנכסים, ולסייע לכל הצדדים להגיע להסכם הוגן והגון. לחצו על הקישור למטה כדי לקרוא את המאמר המלא

קרא עוד »
כמה שווה התמונה אוסף המטבעות השטיח הפרסי כלי הכסף התכשיט שלי?
להעריך שווי ללא שמאי זה כמו לתבוע בלי עורך דין.

חפצי ערך כגון תמונה, תכשיט, כלי כסף, אוסף מטבעות, שעון יוקרה, שטיחים וכיוב' יכולים להיות שווים הרבה כסף. כשמוכרים או קונים חפץ יקר כדאי לבדוק את השווי האמיתי שלו באופן מקצועי. כדי להימנע מהפסדים כואבים.
דילוג לתוכן