מידע נוסף
מידע נוסף

שמאי

שיתוף

הערכת שוויו של מוצר, מכל סוג שהוא זוהי בהחלט משימה לא פשוטה.

כאשר שמאי נותן הערכת מחיר למוצר כלשהוא הוא בעצם גוזר במקביל הכרעות רבות באשר למוצר. בין אם מדובר בחפץ אומנות שעשוי להימכר בגין הערכת זו או בדירה אשר אמורים להתחלק בשוויה.

לשמאות מקצועית יש ערך, אנשים לא מתפשרים ומבקשים לאתר את בעלי מקצוע מנוסים ומקצועיים ביותר. כך שהערכת השווי שיקבלו תהא משקפת ומציאותית וכדי שיוכלו לעשות בה שימוש לצרכיהם.

עבודתו של שמאי היא בעצם יצירת אינטגרציה בין המכלול של המידע הקיים באשר למוצר מסוים. הערכת שווי של פריטים בהתייחס למצב השוק הקיים והמשתנה מעת לעת.

גמולב 

חברת גמולב  הינה אחת מחברות השמאות המובילות בישראל. החברה נמנית בין החברות הגדולות בישראל העוסקות בהערכות שווי ובקביעת שומות למיניהן. צוות החברה מורכב משמאים בכירים המתמחים במתן הערכות שווי לחפצים שונים. מעריכים חפצים כגון: תכשיטים, יהלומים, כלי כסף, חפצי אמנות, פינים, שטיחים ועוד.

לדעת באמת

חברת גמולב  מבינה את הצורך של הלקוח לדעת מהו הערך האמתי והמדויק ביותר של החפץ המוערך שברשותו, אי לכך מעסיקה החברה מומחים בתחום וכן צוות סוקרים רחב ומנוסה אשר מיומן בהערכות שווי בכל הרבדים.

רוצים לדעת באמת כמה שווה שרשרת הפנינים שברשותכם? מוכרים את הבית ורוצים להתחלק בכל התמונות וחפצי האמנות שנצברו לכם במהלך השנים?  צוות החברה ישמח להגיע ולתת לכם הערכת שווי מקצועית ומדויקת. הערכה תאפשר לכם לחלוק את רכושכם בצורה הוגנת ולקבל תמורה הולמת בעבורו.

בין לקוחותינו; כל חברות הביטוח בישראל, מוזיאונים, גופים ממשלתיים וציבוריים רבים. כולם סמוכים ובטוחים שצוות המקצועי אמין דיו כדי לבצע עבורם את הערכות המורכבות והרגישות ביותר. כך קורה שלקוחותינו חוזרים לקבל מאתנו שירות במשך שנים רבות.

לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן

להמשך קריאה

כמה שווה התמונה אוסף המטבעות השטיח הפרסי כלי הכסף התכשיט שלי?
להעריך שווי ללא שמאי זה כמו לתבוע בלי עורך דין.

חפצי ערך כגון תמונה, תכשיט, כלי כסף, אוסף מטבעות, שעון יוקרה, שטיחים וכיוב' יכולים להיות שווים הרבה כסף. כשמוכרים או קונים חפץ יקר כדאי לבדוק את השווי האמיתי שלו באופן מקצועי. כדי להימנע מהפסדים כואבים.
דילוג לתוכן